سرآغاز آلاگون

اردیبهشت ماه 1387

محصولات

سبزی خشک

در ادامه راه آلاگون

15 سال بعد

تکنولوژی و وفاداری به مشتری

نام ماندگار

در صنعت سبزیجات تازه و خشک

شرکت دلتا آلا سبز

آلاگون

تولید کننده محصولات سبزی تازه و خشک  ارگانیک  و طبیعی 

اردیبهشت 1387 که بهار جان تازه‌ای به جهان بخشیده بود، ما کارمان را آغاز کردیم. کارخانه و شرکت دلتا آلاء سبز با نام تجاری آلاگون راه اندازی شد تا یک بهار همیشگی را برای شما به ارمغان بیاورد.

ما در این 15 سال شبانه روز تلاش کرده‌ایم تا به این هدف دست یابیم. کیفیت بالا و تضمین سلامت از دستاوردهای مهم محصولات آلاگون است. مواد اولیه اعم از سبزی و صیفیجات تازه، پیش از ورود به کارخانه توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرند تا از تازگی و مرغوبیت لازم برای ارسال به خط تولید بهره مند باشند. در صورت تائید کیفیت، مواد اولیه وارد چرخه شست‌وشو می‌شوند. هفت مرحله شست‌وشوی مکانیزه شامل دو بار گل‌گیری، یک مرتبه جداسازی تخم انگل، دو بار ضدعفونی با محلول پرکلرین و دو مرحله آبکشی نهایی، تازگی، سلامت و بهداشت محصولات آلاگون را تضمین می‌کند. ما با تأکید بر بهداشت توانسته‌ایم نشان سیب سلامت و پروانه بهداشت را برای تمام محصولاتمان به دست آوریم.
تمام مراحل خردکردن، خشک‌کردن و بسته‌بندی محصولات آلاگون با دستگاه‌های پیشرفته و بهداشتی انجام می‌شود. کارشناسان فنی و بهداشتی شرکت نظارت دقیق و کاملی در مسیر تولید محصولات دارند. پس از آماده شدن محصولات خشک‌شده، یک بار دیگر نمونه‌ای از آنها، برای بررسی‌ نهایی به آزمایشگاه می‌رود و پس از تائید، وارد سالن بسته‌بندی محصولات خشک می‌شود. محصولات در بسته‌بندی‌های استاندارد و بهداشتی بسته‌بندی و آماده ارسال می‌شوند.
پس از شست‌وشو محصولات تازه آماده‌سازی و بسته‌بندی شده و توسط خودرو‌های یخچال‌دار آلاگون به فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، سازمان‌ها، ادارات و مصرف‌کنندگان خانگی ارسال می‌شوند. این محصولات بدون نیاز به شستشو در منزل قابل استفاده اند.
حالا همه چیز آماده است تا شما سبز بمانید.

در این سال ها مشتریان زیادی از محصولات ما استفاده می کنند از جمله:

 

 

فروشگاه های شهروند، هایپر استار، جانبو
سازمان ها و اداراتی همچون سازمان حج و زیارت و کارگزاری مفید،
بیمارستان‌های امام خمینی، ابن سینا، شریعتی، لبافی نژاد، فیروز آبادی، لواسانی، ساسان، مسیح دانشوری، امام رضا، دکتر معیری، خاتم الانبیا
و …

همکاران

آلاگون

مجربترین متخصصین

آقای ...

مدیریت

آقای ...

مدیریت بازرگانی

خانم ...

مدیریت فروش

آقای ...

لجستیک حمل و نقل